V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Otázky a odpovědi

Co je to Předtisková příprava a proč se účtuje?

Jedná se paušální poplatek na který narazíte v každé tiskárně. Zahrnuje v sobě grafický náhled, popř. náhledy, nastavení stroje pro tisk, expedici zakázky.

 

Jaké je minimální množství?

Minimální množství pro svatební oznámení je uvedeno u produktu, pozvánky jsou neomezené počtem kusů.


Je nutné mít vlastní text a verš?

Není. Pod tlačítkem "Objednat" se nachází nabídka veršů, textů, písma, barev potisku...

 

Je možné si nechat natisknout vlastní text?

Text i verš na svatební oznámení je možné změnit dle Vašeho přání. Je ale potřeba brát zřetel na požadované množství textu a velikost vybraného svatebního oznámení. V případě rozsáhlého textu bude velikost písma adekvátně přizpůsobena velikosti oznámení.

 

Je možné tisknout i v minulém jazyce?

Samozřejmě, téměř všechny námi nabízené texty se mohou psát i v čase minulém. Popřípadě je možné uvést svůj vlastní text. Někteří snoubenci připravují oznámení dvojí s textem "budou oddáni" a "byli oddáni". V tomto případě musíte počítat u obou textů s minimálním množstvím kusů a s dvojí cenou za přípravu tisku. 

 

Jsou pozvánky ke svatenímu stolu v ceně?

Pozvánky ke svatebnímu stolu jsou účtovány zvlášť.

 

Je možné natisknout více textů na pozvánky - jak postupovat?

Ano je, do objednávkového formuláře vyplňte celkový počet pozvánek a do poznámky napište texty a počty pozvánek, které si přejete natisknout.

 

Dodáváte obálky ke všem typům oznámení?

Ano dodáváme. Ke všem typům svatebních oznámení je dodávána obálka příslušné velikosti.

 

Děláte i cizojazyčná oznámení?

Ano děláme. V případě anglického textu je možné vyplnit objednávkový formulář. Pro další jazyky je nutné zaslat podklady na e-mail: info@kyoprint.cz jelikož je nutné doplňovat ručně různé znaky které neobsahuje česká klávesnice. (opačné čárky, převrácené stříšky...) Je možné tisknout téměř jakýkoli jazyk.

 

Jak dlouhé jsou dodací lhůty?

Po obdržení objednávky Vám zašleme do 2 pracovních dnů korekturu (grafický náhled v JPG).

Termín odeslání se liší v závislosti na zvoleném typu oznámení, u položek skladem 7 - 10 pracovních dní od odsouhlasení grafického náhledu, u položek na objednávku 10 - 20 pracovních dní od odsouhlasení grafického náhledu.

 

Dodáváte svatební oznámení zkompletované?

Všechna svatební oznámení s tiskem i bez tisku dodáváme v rozloženém stavu. Kompletaci neprovádíme z důvodu častého poškození složených motivů svatebních oznámení při transportu Českou poštou nebo PPL/DHL. Při dodání námi potištěných kusů bude vždy přiložen složený vzor pro snadnější kompletaci. 

 

Jak je možné zakázku vyzvednout?

Standartně je zboží zasíláno na dobírku pomocí PPL nebo České pošty (doručení do 24 hodin s možností sledovat balík). Druhá možnost je osobní odběr v provozovně v Kuřimi.

 

Co je to korektura?

Korektura je grafický náhled u kterého je nutné odsouhlasit grafickou i gramatickou část. Díky možnosti on-line objednávky se nemůže stát že by se operátor přepsal, jelikož text nemusí přesazovat. Je ale možné že se překlepnete Vy, z toho důvodu je zasílána korektura.

 

Je možný dotisk?

Ano je. Při dotisku je účtován paušální poplatek 100,- Kč z důvodu nutnosti celou zakázku znovu nastavit k tisku a následně expedovat. Tzn. platíte 100,- Kč + cenu oznámení s tiskem. Dotisknout je možné i 1 ks oznámení.

 

Kde najdu výběr svatebních textů a veršů?

Po stisknutí tlačítka "Objednat" se Vám zobrazí objednávkový formulář, ve kterém je možné vybírat texty, verše, druhy a barvy písma... (ilustračně tlačítko "Jak objednat?")

 

Jak se dozvím celkovou cenu?

Celkovou cenu je možné zjistit pomocí cenového kalkulátoru (tlačítko vedle obrázku svatebního oznámení), nebo po vyplnění objednávkového formuláře je cena zobrazena v kroku č.3 společně s kontrolou Vámi zadaných údajů pro tisk.

 

Je možné vyrobit vlastní oznámení na míru?

Ano je. V současné době pracujeme na individuálním objednávkovém formuláři který bude zahrnovat tuto možnost.

 

Je možná změna papíru, barvy nebo obrázku?

Veškeré svatební oznámení jsou již vyrobeny a naskladněny v takovém provedení jaké vidíte na webových stránkách. Dotiskává se již pouze svatební text.

 

Zasíláte vzorek, popř. natištěný vzorek?

Vzorek s tiskem Vašeho textu zasíláme pouze po odsouhlasení elektronického náhledu zákazníkem. Tato služba je zpoplatněna paušálem 200 Kč. V případě závazné objednávky bude poplatek 200,- Kč odečten od předtiskové sestavy.

 

Jak se řeší případná reklamace a jak dlouho trvá?

V případě že dojde k reklamaci svatebního oznámení, budou oprávněné reklamace vyřízeny neprodleně a to bezplatnou výrobou tiskovin zcela obsahově odpovídajícím korektuře. Ostatní obchodní ujednání se řídí obchodním zákoníkem ČR.

 

Co je to Expressní tisk a jak to funguje?

Expressní tisk znamená že Vámi vybrané svatební oznámení tiskneme a následně expedujeme na Vaši adresu do 72 hodin od odsouhlasení grafického náhledu (nevztahuje se na víkendy, nebo dny pracovního volna). Balík by Vám měl být doručen následující pracovní den (Obchodní balík). Termín doručení balíku nejsme schopni garantovat, jelikož se jedná o službu České pošty/PPL. 

Máme zájem o dva druhy pozvánek - jak postupovat v objednávce?

Dva druhy pozvánek je samozřejmě možné objednat. Do objednávkového formuláře vyplňte celkový počet pozvánek (např. 30 ks) a do poznámky v objednávkovém formuláři rozepište počty a jednotlivé texty. V případě, že bychom něco nevěděli, kontaktujeme Vás.

Jaký je rozdíl mezi svatebním oznámením bez potisku a s potiskem?

bez potisku - bianko oznámení bez textu (objednávají zpravidla tiskárny)
s potiskem - potištěno Vámi požadovaným textem (jména, adresy, text...)

Provozovatel webu, KyoPrint s.r.o., se sídlem Legionářská 231/15, Kuřim, 664 34, IČ: 29206294, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.