V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Zajímá Vás, jak tiskneme text na Vaše oznámení?

Používáme 3 technologie, a to digitální tisk, termografický tisk s 3D efektem a ražbu.

Digitální tisk

Je vyjímečný svou rychlostí. Umožňuje bez dalšího mezikroku vytvořit tiskoviny již od jednoho druhu přímo z počítače. Funguje na bázi laserového tisku suchými tonery. Oproti offsetovému tisku, který je vhodnější pro tisk barevných materiálů, je digitální tisk vhodnější pro tisk černobílých materiálů - má větší kontrast.

 

Ražba

Výrobní technologie zvaná ražba používá raznic k formování materiálu. Raznice formují materiál úderem, nebo tlakem. Provádí se jak za studena, nebo při zahřívání daného materiálu pro zvýšení jeho kapacity.

Ražbu dělíme na 2 samostatné technologie, a to:

Slepotisk - materiál se předehřívá a reliéf se razí tlakem, bez použití barvy.

Ražení barvou - barva se přenáší tlakem za studena. Teplo zde vůbec nepůsobí.

 

Termografický tisk s 3D efektem

Tato výrobní technologie zaručí Vašemu přání luxusní vzhled a 3D efekt. Jedná se o konečnou fázi úpravy textu. Po tisku textu se na nově natisknutou barvu nanese plastový granulát, který se posléze zapeče. Text je lesklý a na dotek plastický.

Provozovatel webu, KyoPrint s.r.o., se sídlem Legionářská 231/15, Kuřim, 664 34, IČ: 29206294, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.