s potiskem – oznámení je potištěno Vámi požadovaným textem
bez potisku – jedná se o oznámení bez textu (nejčastěji objednávají tiskárny)

Jak dopravíme Vaši zásilku

Zásilku dopravíme v rámci České republiky. Můžete si ji také osobně vyzvednout v naší kamenné prodejně. Vyberte si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje.

 

Doprava v České republice

 

Osobní odběr

Přichystáme Vám zásilku k osobnímu odběru v naší prodejně v Kuřimi na Legionářské 231.

 

Doprava PPL v České republice

Standardně zasíláme balíčky se svatebním oznámením na dobírku (140,- Kč), druhá možnost je platba bankovním převodem (100,- Kč). Zásilka je expedována jako "Obchodní balík". Oznámení s tiskem i bez tisku vždy dodáváme v rozloženém stavu, z důvodu častého poškození složených motivů svatebních oznámení při transportu. Přikládáme jeden složený vzor pro snadnější kompletaci.

 

Doprava Česká pošta v České republice 

Zásilky odesílané pomocí České pošty jsou odesílány jako "Balík do ruky" kdy je opět možné platit na dobírku (předání peněz zaměstnanci České pošty oproti předání balíku 180,- Kč) nebo platit bankovním převodem (130,- Kč). Oznámení s tiskem i bez tisku vždy dodáváme v rozloženém stavu, z důvodu častého poškození složených motivů svatebních oznámení při transportu. Přikládáme jeden složený vzor pro snadnější kompletaci.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku