s potiskem – oznámení je potištěno Vámi požadovaným textem
bez potisku – jedná se o oznámení bez textu (nejčastěji objednávají tiskárny)

Jak koncipovat Novoročenku, aby potěšila

 

Každý z nás alespoň jednou v životě dostal Novoročenku, nebo ji alespoň jedenkrát odeslal svým známým. Přemýšleli jste ale nad tím, že i Novoročenky mají svá pravidla, která se sluší dodržovat, zvláště pokud jde o formálnější způsob přání Nového roku Vašim váženým známým, Vašim klientům, obchodním partnerům a jiným pro Vás důležitým osobám?

 

Prvotním cílem sdělení by mělo být vyjádření zájmu o druhého člověka.

Je to důkaz toho, že na druhého člověka myslíme. Právě proto většina lidí ocení osobněji laděné Novoroční přání před „zobecněným prázdným sdělením“. Jednoduše – vyhraďte si na psaní Novoročenek pár minut navíc a napište danému člověku pár vět od srdce a vyhněte se prázdným frázím.

Novoročenka je českým vynálezem, obrázek by měl vyjadřovat české tradice

Vzhledem k tomu, že Novoročenku vynalezl Václav Antonín Chotek, hrabě z Chotkova, je Novoročenka typickým českým vynálezem. Zdržte se tedy Novoročenek s obrázky sobů, Santa klausů a dalších zahraničních tradic. Vyberte si Novoročenku, která symbolizuje českou krajinu a prezentuje českou uměleckou nebo výtvarnou školu. Ti, kteří mají k Novoročenkám vztah, to ocení.

Novoročenka je Vaší vizitkou, dejte si na ní záležet

To, co je v ní napsáno, zda je v ní Váš vlastnoruční podpis perem, z jakého je materiálu, zda je spjatá s dobročinnou činností a jaký má motiv – to vše ukazuje adresátovi Vaše životní postoje, hodnoty a utváří Vaši identitu – osobní, i firemní.

 

Vašim obchodním partnerům, či Vašim známým jistě přijde mnoho elektronických Novoročenek, které skončí pouze v e-mailové komunikaci. Pokud se chcete odlišit, rozešlete papírové Novoročenky s pár srdečnými větami a vlastnoručním podpisem. Vaše Novoročenka tak potěší a může být vystavena na stole partnera a působit radost i ostatním.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku