V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Na svatbě za rebelku nebo za princeznu?

TÉMA TÝDNE- Den vaší vysněné svatby, o které jste snily už jako malé děvčátko, se blíží a vy stojíte před jedním z nejdůležitějších rozhodnutí ve svém životě. Snad každá žena chce ve svůj svatební den vypadat překrásně. Možná chcete být alespoň na jeden den princeznou z pohádky a svým půvabem udělat dojem a okouzlit nejen samotného prince – ženicha, ale i ostatní svatební hosty. Anebo chcete být snad nespoutanou rebelkou v krátkých rudých šatech? Dnešní trendy jsou přístupné všemu.

Jak vybrat svatební šaty?

Sněhově bílé, krémové či snad růžové nebo zelené? S vlečkou nebo bez ní? S kruhovou spodničkou, anebo dát raději přednost volně splývajícím šatům? S krajkou nebo volánem? To jsou otázky, které si dříve či později položí snad každá nevěsta. Proto je volba svatebních šatů zásadním krokem a nevěsta by si na jejich výběr měla vyhradit dostatek času. Však každá budoucí paní počítá s tím, že se bude vdávat jen jednou a svůj den D si chce maximálně užít.

Názory okolí

Ze svého okolí můžete slýchat mnoho různých názorů – jedné kamarádce se líbíte v panensky bílých šatech korzetového střihu, druhé zase v jednoduchých šatech tyrkysové barvy s rukávkem, třetí upozorňuje na to, že smetanové šaty s bohatou suknicí a dlouhou vlečkou budou pro vás ty pravé. A teď, babo raď! V takovém případě, je nejlepší dát buď sama na sebe, anebo požádat o radu člověka, který vás zná nejlépe a dokáže vám tedy nejlépe poradit. Takovou osobou může být nevěstina matka nebo sestra, či nejlepší kamarádka. V neposlední řadě je také velice cenný názor odborníka, vizážisty nebo stylisty, který je nestranný a nemá důvod vám úmyslně špatně poradit.

Nevěsta s bříškem

Pokud je nevěsta těhotná, je třeba pomyslet nejen na její vlastní pohodlí, ale i na pohodlí děťátka v bříšku. V takovém případě je prioritou číslo jedna pohodlnost šatů. Nesmírnou výhodou pro gravidní nevěsty jsou šaty zapůjčené ze svatebních salónů, neboť jim je zde v případě potřeby ještě pár dní před obřadem upraví na míru.

Závoj

Nedílnou součástí každé svatební róby je i závoj. Nevěsta si může vybrat z nejrůznějších trendů a modelů – od krátkých závojů zahalujících pouze tvář nebo ramena, přes závoje zakrývající až po dlaně, anebo závoje, které svým koncem sahají až na zem.

Svatební pár

Žádná nevěsta, která chce mít svůj svatební den dokonalý, nesmí zapomínat také na ženicha a na jeho oblek. Zejména na to, aby spolu byly barevně a typově sladění.

Petra Musilová
Článek převzat z www.prahanoviny.cz

Provozovatel webu, KyoPrint s.r.o., se sídlem Legionářská 231/15, Kuřim, 664 34, IČ: 29206294, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.