V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Tisk firemního loga

Vytiskneme na Novoročenku Vaše firemní logo

Potěšte Vaše obchodní partnery krásnou Novoročenkou s Vaším firemním logem. Používáme metodu digitálního výseku, pomocí kterého vyřežeme Vaše logo na přední stranu otevírací Novoročenky, případně dle Vašeho přání i na kartu Novoročenky.

 

Poradíme Vám s výběrem vhodného materiálu Novoročenky

Metoda digitálního výseku je specifická, nelze použít pro všechny druhy papíru Novoročenek. Rádi Vám poradíme, které druhy papíru jsou pro tuto metodu nejvhodnější. Kontaktujte nás na info@luxusnioznameni.cz, výběr Vám usnadníme.


Cena za vyřezání loga je 6 Kč/ks bez DPH + paušální poplatek 300 Kč bez DPH.

 

Usnadněte si podpis Novoročenek

Rozumíme tomu, že čas je to nejcennější. Nemusíte již trávit hodiny nad podepisováním každé Novoročenky zvlášť. Dokážeme převést Váš podpis do digitální podoby. Stačí pouze zaslat Váš podpis v digitální podobě na naši e-mailovou adresu info@luxusnioznameni.cz, či papírově, na naši adresu. Podpis je nejsnadněji převoditelný, pokud k němu použijete propisovací tužku tmavomodré, případně černé barvy.

 

Za digitalizaci Vašeho podpisu, či podpisů Vašich kolegů neúčtujeme ŽÁDNÝ POPLATEK. Podpis taktéž zdarma umístíme na Vaši Novoročenku a vytiskneme společně s logem Vaší společnosti.

 

Provozovatel webu, KyoPrint s.r.o., se sídlem Legionářská 231/15, Kuřim, 664 34, IČ: 29206294, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.