V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Výběr papíru na novoročenky

Všechny produkty jsou vyráběny z papírů nejvyšší kvality. Na výrobu kolekcí jsou používány perleťové i matné papíry, strukturované a další typy. Kombinací těchto papírů vznikají designové karty jedinečného vzhledu a kvality.

Libí se Vám novoročenka z katalogu 1, 2, 3, 4, potřebujete alespoň 500 kusů a chtěli byste ji přizpůsobit barvám Vaší firmy nebo jen Vašemu vkusu? Rádi splníme Vaše přání. Níže je nabídka barevných papírů, ze kterých je možno vybírat.

 

LIKE BLACK

01 LIKE BLACK330 g/m2

Papír černé barvy se speciálně upraveným matným povrchem připomínajícím plast přináší nevšední dotykový zážitek.

GALAXY ANTHRACITE

02 GALAXY ANTHRACITE250 g/m2

Sofistikovaný papír antracitové barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

CURIOUS ZINC

03 CURIOUS ZINC300 g/m2

Sofistikovaný papír zinkové barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

CURIOUS SILVER

04 CURIOUS SILVER300 g/m2

Papír připomínající ocel tmavě stříbrné barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

STARDREAM SILVER

05 STARDREAM SILVER285 g/m2

Papír připomínající ocel světle stříbrné barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

PLIKE NAVY BLUE

06 PLIKE NAVY BLUE330 g/m2

Papír v barvě námořní modř se speciálně upraveným matným povrchem připomínajícím plast přináší nevšední dotykový zážitek.

CURIOUS AQUAMARINE

07 CURIOUS AQUAMARINE300 g/m2

Sofistikovaný papír pastelově modré barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

MAJESTIC ROYAL BLUE

08 MAJESTIC ROYAL BLUE250 g/m2

Sofistikovaný papír v barvě námořní modř s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

GALAXY OCEAN BLUE

09 GALAXY OCEAN BLUE250 g/m2

Sofistikovaný papír v barvě hlubokého oceánu s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

STARDREAM VISTA

10 STARDREAM VISTA285 g/m2

Papír připomínající ocel světle modré barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

Akvamarínový strukturovaný

11 Akvamarínový strukturovanýDočasně nedostupné

Papír pastelově modré barvy s perleťovými tečkami. Jemná oboustranná textura připomínající kůru stromu dodává tomuto papíru vskutku unikátní vzhled. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

MAJESTIC GARDENERS GREEN

12 MAJESTIC GARDENERS GREEN250 g/m2

Papír připomínající ocel smaragdové barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

CURIOUS JASPIS

13 CURIOUS JASPIS300 g/m2

Papír připomínající ocel tmavě zelené barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

STARDREAM FAIRWAY

14 STARDREAM FAIRWAY300 g/m2

Sofistikovaný papír barvy zelených travin s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

SIRIO BITTER GREEN

15 SIRIO BITTER GREEN300 g/m2

Papír připomínající ocel svěže zelené barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

REACTION PISTACHIO SORBET

16 REACTION PISTACHIO SORBET310 g/m2

Papír pistáciové barvy s perleťovými tečkami. Jemná jednostranná mikro-ražba dodává papíru jedinečný vzhled. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

CURIOUS WINIA

17 CURIOUS WINIA300 g/m2

Papír připomínající ocel barvy šťavnatých višní s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

STARDREAM MARS

18 STARDREAM MARS285 g/m2

Papír neobvyklého rezavě červeného odstínu s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

STARDREAM JUPITER

19 STARDREAM JUPITER285 g/m2

Papír připomínající ocel makově červené barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

PLIKE RED

20 PLIKE RED330 g/m2

Papír červené barvy se speciálně upraveným matným povrchem připomínajícím plast přináší nevšední dotykový zážitek.

GALAXY RED WINE

21 GALAXY RED WINE250 g/m2

Papír broznové barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

SIRIO ORANGE GLOW

22 SIRIO ORANGE GLOW300 g/m2

Papír nevídané zářivě oranžové barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

CURIOUS GOLD

23 CURIOUS GOLD250 g/m2

Papír tmavě zlaté barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

GALAXY SUN GOLD

24 GALAXY SUN GOLD250 g/m2

Papír zlaté barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

STARDREAM GOLD

25 STARDREAM GOLD285 g/m2

Papír pískově zlaté barvy s perleťovými tečkami. Metalický potah papíru se při vystavení světlu krásně třpytí.

Provozovatel webu, KyoPrint s.r.o., se sídlem Legionářská 231/15, Kuřim, 664 34, IČ: 29206294, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.