V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Co lze na svatebním oznámení přizpůsobit?

Na svatebním oznámení lze změnit/nastavit spoustu parametrů. Parametry se liší u každého produktu (některé oznámení je obyčejná karta, některé otevírací, skládací, kapsa atd.)

 

Níže se budeme snažit popsat nejčastější úpravy které je možné provézt:

- Individuální rozvržení textu (jména, text, čas obřadu, adresy, verš, monogramy)

- Změna stylu vašeho písma

- Změna barvy písma

- Přidání obrázků, nebo klipartů

- Je možné zadat vícejazyčné oznámení

- U některých motivů je možné změnit i barvu motivu celého svatebního oznámení 

- Změna barvy stuhy

Jak předejdu chybě při tisku?

Každému zákazníkovi zasíláme grafický náhled. Tento náhled si můžete v klidu prohlédnout, doporučujeme si náhled i zvětšit lupou nacházející se v horním menu. Až si budete 100% jisti správností textu a vzhledu Vašeho svatebního oznámení, tento náhled nám odsouhlasíte k tisku a až poté spustíme výrobu.

Je nutné korekturu odsouhlasit písemně?

Ano. Korektura je nutná odsouhlasit písemně nejen po grafické stránce, ale i po gramatické stránce (nevíme, zda nechcete použít nářečí nebo slovní obraty).

Tisknete adresy na dopisní obálky?

Adresy na dopisní obálky netiskneme.

Tisknete zlatý a stříbrný text?

Metalické fólie bohužel netiskneme. Při tisku těmito odstíny vznikají vícenáklady v podobě tiskových raznic. Tyto náklady se pohybují řádově od 500,- do 800,- Kč. Řada zákazníků nebyla ochotna tyto vícenáklady hradit. Z výše uvedeného důvodu jsme od tohoto druhu tisku upustili.

Provozovatel webu, KyoPrint s.r.o., se sídlem Legionářská 231/15, Kuřim, 664 34, IČ: 29206294, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.